obsługa imprez warszawa
obsługa festynów warszawa
imprezy dla dzieci sceny warszawa budowa scen oświetlenie warszawa sceny koncertowe w warszawie cennik sceny na festyny warszawa sceny na koncerty warszawa cennik
  Zadaszenie
Firma AMS ma w swojej ofercie konstrukcję zadaszenia z dachem dwuspadowym o wymiarach 10,5 x 10,5 x 8 m (szer. x gł. x wys.), osłoniętym z góry, z boków i z tyłu materiałem PCV koloru szarego lub siatką koloru czarnego. Konstrukcja zadaszenia, oferowana przez naszą firmę, wykonana jest z lekkich stopów aluminium i posiada wszystkie niezbędne atesty, potwierdzające wysoką jakość. Posiadamy także dachy o mniejszych wymiarach 7 x 7 x 8 m (szer. x gł. x wys.), jak również dodatkowe słupy pod nagłośnienie i belki o długości 2,5 m. Zadaszenie może być stosowane zarówno na wolnym powietrzu jak i pod dachem. Nasze produkty posiadają wymagane badania techniczne i świadectwa jakości.

Nasze produkty posiadają wymagane badania
techniczne oraz świadectwa jakości

  Podesty sceniczne:
Podesty mogą być zastosowane na występy artystyczne, trybuna dla publiczności, w halach sportowych, wybieg na pokaz mody, stoły kateringowe. Podesty mają wymiary 1 x 2 m, regulacja nóżek w zakresie od 1,0 do 1,8 m. Posiadamy również dodatkowe nóżki o wymiarach od 20 do 80 cm. Blaty podestu pokryte są warstwą antypoślizgową.
dodatkowo posiadamy:
- barierki ochraniające scenę w wysokości 1,1 m.
- schody

Płoty: Płoty lekkie 2,5 m Płoty ciężkie 2 m
Oświetlenie, nagłośnienie Firma AMS zajmuje się wynajem każdego rodzaju sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego. Całością realizacji opiekuje się wykwalifikowany personel.
Dmuchańce:  AMS S.C. współpracuje z firmą zajmującą się 'dmuchańcami'.
 
Copyright © 2005 - 2007 TemplateFreeLance Inc. All Rights Reserved.